Pospíšil je na Pro Golf Tour v TOP 10. Skvěle začal i Kořínek

Michal Pospíšil

Do dalšího turnaje Pro Golf Tour vstoupil opět parádně Michal Pospíšil. Po prvním kole za 69 ran (-2) je na děleném osmém místě. I Aleš Kořínek začal na Gut Bissenmoor Classic výborně, na první devítce se dostal na skóre -3, první kolo však nakonec došel v paru.

Pospíšil začal na druhé devítce v odpoledním flightu. Odešel z ní v paru po birdie na třináctce a bogey na patnáctce.

 

Po obrátce přidal ještě dva berdíky na sedmičce a devítce a vyšplhal se do TOP 10. Je tak na dobré cestě k významnému přídělů bodů do Order of Merit, který potřebuje, aby se posunul ze svého dosavadního 30. místa o hodně výš směrem k případnému postupu na Challenge Tour.

Kořínek šel do turnaje v Německu rovněž odpoledne z druhé devítky. A začal ještě lépe než Pospíšil. Jeho berdíky na jamkách č. 11, 14 a 16 znamenaly skóre -3 po sedmi jamkách. I po prvním bogey na sedmnáctce byl Kořínek stále v TOP 10 na děleném osmém místě.

V druhé polovině úvodního kola si připsal bogey na trojce, birdie na čtyřce a double bogey na šestce, po kterém obešel úvodní osmnáctku v paru.

Po ní u jeho jména svítilo na leaderbordu WD, což by znamenalo, že se odhlásil z turnaje. Byla to však chyba a Kořínek bude normálně pokračovat z děleného 24. místa.

První kolo zvládl nejlépe Skot Chris Robb, který ho zahrál za 64 ran (-7). O ránu zpět na druhém místě domácí amatér Allen John.

Průběžné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení