Co dělá Beef? Rozhodčího na festivalu kuřecích křídel!

Andrew Johnston

Hvězda srpnového D+D REAL Czech Masters si zpestřuje přípravu na svůj start na Albatrossu netradičními aktivitami. A nebyl by to Beef, pokud by nebyly spojené s jídlem. Kromě toho si také zašel na box.

Beef se na hřišti naposledy představil na začátku července na Open de France, ze kterého se však odhlásil po prvním kole. Později ale potěšil české fanoušky, když oznámil svůj start na zastávce European Tour v České republice.

Účast na probíhajícím WGC – Bridgestone Invitational sice musel oželet, ale doma v Anglii už se připravuje na dva turnaje na European Tour, kterými budou Nordea Masters ve Švédsku a hned po tom již avizované Czech Masters.

Přípravu si zpestřil hodně netradičně. O víkendu v Londýně navštívil Olympijský park královny Alžběty, kde se konal sraz fanoušků kuřecích křídel na akci s názvem Wing Fest.

Ta byla založena v roce 2014 dvěma fanatiky do kuřecích křídel Richardem Thackerem a Andrewem Wattem a během krátké doby se z ní stal jeden z největších a nejpopulárnějších a food festivalů v Londýně.

A Beef měl tu čest tam dělat rozhodčího v soutěži v pojídání křídel. "Jaká pocta být rozhodčí na londýnském Wing Festu," napsal na Twitter.

V sobotu o týden dříve zase navštívil proslulou londýnskou O2 Arenu, kde z bezprostřední blízkosti sledoval vítězství svých krajanů v utkáních těžkých vah Dereka Chisory a Dilliana Whyta.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení