Tiger vs. Phil o 10 milionů dolarů: Rozpor, pak nové informace

Tiger Woods a Phil Mickelson

Minulý týden na WGC-Bridgestone Invitational se Tiger Woods a Phil Mickelson sešli na jednom turnaji. Oba nezávisle na sobě čelili otázkám na chystanou golfovou super show o 10 milionů dolarů. Jejich odpovědi se však nejprve trochu lišily.

Bylo zajímavé sledovat vývoj odpovědí, kterými oba reagovali na stejnou otázku, jestli jsou nějaké nové informace o souboji obou hvězd, z nich vítěz by měl na konci sebrat vše, co bude v banku. Tedy 10 milionů dolarů.

Nejdřív byl sdílnější Mickelson, který uvedl, že se očekávaný souboj uskuteční o víkendu okolo Dne díkůvzdání. To znamená 23. nebo 24. listopadu, a to na hřišti Shadow Creek v Las Vegas. "Velmi brzy přijdeme s dalšími detaily," prozradil Mickelson.

Ten samý den, jen o něco později, byl však Woods na stejnou otázku až podrážděně zdrženlivější. "Ještě nic není jasné, nic jsme nepodepsali. Nemám k tomu nic dalšího, co bych dodal," uvedl příkře.

Proto bylo překvapivé, když si Tiger o víkendu "vzpomněl" na další okolnosti, a dokonce překvapil některými podrobnostmi a informacemi.

"Hodláme si užít hodně zábavy. Chystáme se udělat něco, co v golfu nikdo před námi neudělal. Chceme se pokusit o další rozvoj hry a dělat něco trochu jiného, co nikdo předtím," prozradil Woods, který ještě den předtím tvrdil, že "není nic jasné".

Co bylo za změnou tónu nevíme, nicméně Woods k tomu ještě přidal, že souboj s Mickelsonem by nemusel mít jen jednu kapitolu a konec.

"Plánujeme tenhle a možná ještě další souboje, ale nikdy nevíte. Když jsme plánovali Showdown at Sherwood (podobná původně jednorázová akce na konci minulého století), také jsme si mysleli, že to bude jen jednou. A nakonec se konala několikrát. Takže uvidíme, co se bude dít tentokrát,“ uvedl Woods.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení