Golf naháčů! V Austrálii se utkali na hřišti nudisté

Nude golf

Jasně, venku je vedro k padnutí, a tak řada golfistů řeší, jak svou oblíbenou osmnáctku přežít bez větší újmy na zdraví. Šortky jsou jasnou volbou oproti kalhotám, jen toho mít na sobě co nejméně. Nemít na sobě ale skoro nic? I tak lze hrát golf, ukázali v Austrálii!

Celkem 30 odvážlivců vyrazilo začátkem srpna na hřiště Humpty Doo, aby se poměřilo v golfu tak, jak je bůh stvořil. Absolutně nazí ale účastníci turnaje nebyli. Většina byla obutá a na hlavě měli čepice a klobouky.

Mezi tím, od hlavy až k patě, ale nic!

"Prezentovali jsme naši akci představenstvu klubu a byly to měsíce jednání, dnes už ale můžeme říci, že jsme hráli golf nazí," těší 69letého Bruce Jensena, který se svou chotí Julií za celou akcí stojí.

Jejich organizace s patřičným názvem 'BruJul Nudist Retreat' (BruJul útočiště nudistů) zajistila vyznavačům nudismu netradiční zážitek.

Pouze se nejednalo o turnaj na 18, ale jen na 16 jamek. Proč? Fairwaye osmé a deváté jamky byly až příliš nadohled klubovně, a tak se všichni dohodli, že je v zájmu co nejmenšího dráždění okolí přeskočí.

"I tak to ale byl velký úspěch. Už se nemohu dočkat, až si na těchto fairwayích zahraji za rok. V klubu už pro nás dělají místo v kalendáři pro příští rok," dodal pro CNN očividně spokojený Jensen.

Ten také prozradil, že jeden z hráčů si odnesl nečekané zranění. Na rozdíl od ostatních se rozhodl nevyužít golfové buggy, ale po hřišti si na zádech sám nosil svůj bag. Což se ukázalo jako špatný nápad.

Bez trička totiž jeho záda a ramena pořádně trpěla.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení