Ještě lepší hvězda NBA. Curry zahrál na Web.com Tour 71

Stephen Curry

Návrat hvězdy NBA Stephena Curryho na Web.com Tour je zatím úspěšnější, než byla obě jeho kola na stejném turnaji před rokem. Tehdy zahrál na Ellie Mae Classic dvakrát 74 ran, tentokrát ještě tři údery ubral a po 18. jamkách dělí 106. místo.

Při oznámení jeho startu na turnaji se letos neozvaly žádné protestní hlasy, že bere místo profesionálům snažícím se tvrdě bojovat o svůj chlebíček. Loni zahrál dvě kola za 74 a i když o 11 ran neprošel cutem, svým výkonem na profesionální úrovni ohromil.

Letos začal ještě lépe. Po prvním kole za sebou zanechal téměř padesátku hráčů, když zahrál jeden úder nad par hřiště TPC Stonebrae. Za trojicí hráčů na čele leaderboardu se skóre -7 zaostal o 8 ran.

Hvězda Golden State Warriors šla z druhé devítky a zahrála na ní tři bogey na 13, 15 a 16. Další ztráta přišla na dvojce. Pak už ale Curry jen odečítal. Birdie zahrál na trojce, sedmičce a osmičce.

Tam dokonce trefil druhou ranou jamku, ale od tyče se míček odrazil do vzdálenosti, ze které Curry vytěžil snadné birdie.

"Úžasný den. Na druhé devítce jsem trefoval fairwaye zatím nejlépe z pěti devítek, které jsem na Web.com Tour odehrál. Dříve jsem byl často v roughu a zachraňoval putty, což bylo stresující," zmínil Curry.

"Dnes mi tam několik puttů spadlo a příhra na sedmnáctce byla hodně dobrá. Jen centimetry od dunku. Moc jich nedávám, takže tohle bylo hodně cool," použil basketbalovou terminologii Curry, který by při troše štěstí by mohl v pátek dokonce zabojovat o cut.

Podívejte se na sestřih 1. kola Stephena Curryho

Průběžné výsledky turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení