Vlčkovou čeká boj o titul, před finále je na Symetře třetí

Karolína Vlčková

O své zatím nejlepší umístění na Symetra Tour bojuje v nováčkovské sezoně Karolína Vlčková. Ta je před finálovým kolem PHC Classic na děleném třetím místě, když na vedoucí Dottie Adrinu ztrácí čtyři rány. A to ještě musí litovat nepovedeného závěru druhého kola...

Vlčková odehrála v tomto roce na druhé zámořské ženské golfové lize už třináct turnajů, do TOP 10 se ale podívala jedinkrát. To, když skončila v polovině května dělená pátá na Symetra Classic.

Nyní to má rozehrané na ještě lepší výsledek!

Po 36 odehraných jamkách je totiž se skóre -9 na děleném třetím místě, když na senzační úvodní kolo za 65 ran odpověděla v sobotu rundou sice o pět ran horší, ale stále dvě rány pod par. A to mohlo být ještě lépe...

Česká profesionálka to totiž v Milwaukee rozehrála báječně i ve druhém kole, do kterého vstoupila berdíkem na druhé jamce. Další přidala na pětce, osmičce, devítce a desítce, což znamenalo společně s bogey na šestce už skóre -11 osm jamek před koncem kola.

To by po dohrání stačilo na samostatné druhé místo se ztrátou dvou ran na Adrinu, jenže závěr druhé rundy Vlčkové nevyšel podle představ. Už si nepřipsala žádné další birdie, a navíc dvě rány ztratila.

Nejprve zahrála bogey na pětiparové patnáctce a horší chvilku si vybrala také hned na další tříparové šestnáctce. Pohoršila si tak na mínus devět a klesla na dělenou třetí příčku. V neděli bude ale i tak útočit na titul.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení