Vítěz The Open prodává svůj skotský golfový ráj za 63 mil.

Dům Paula Lawrieho na prodej

Chtěli byste vědět, jaké je to žít si jako šampion The Open? Můžete to mít. Na prodej je skotský dům Paula Lawrieho, který vyhrál britský major v roce 1999. Jeho nádherné viktoriánské sídlo v Aberdeenshire je k mání za minimálně 2,2 milionů liber (cca 63 mil. korun).

Lawrie si se svou manželkou pořídili tuto nemovitost na svém rodném severovýchodu Skotska krátce po svém nezapomenutelném vítězství na The Open v Carnoustie před 19 lety. Po téměř dvou dekádách se ji nicméně rozhodli opustit.

Vila s pěti ložnicemi je vybavena posilovnou, společenskou místností s kulečníkem, knihovnou, zimní zahradou a samostatnou chalupou.

To nejlepší, čím nemovitost disponuje, je však cvičný green postavený podle specifikací USGA s typickým linksovým pot bunkerem, dále dalším klasickým bunkerem, krátkou fairwayí a ostatním tréninkovým zázemím.

Je to zkrátka golfový ráj, nehledě na množství nádherných skotských hřišť v okolí. To nejbližší je vzdáleno zhruba jednu míli. K několika linksovým skvostům u Aberdeenu to není o mnoho dál.

Samotný objekt byl vystavěn na konci 19. století a zaujímá přibližně tři hektary. Realitní agentura, která nemovitost prodává, ji popisuje jako místo s perfektní rovnováhou, kde se staré potkává s novým.

Sídlo si můžete prohlénout zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení