Vlčková blízko senzace. Na Symetra Tour hraje o vítězství

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková je po dvou kolech Firekeepers Casino Hotel Championship jedinou ránu za vedením. V sobotu zahrála 70 ran (-2) a společně s dalšími třemi hráčkami dělí před finálovou rundou druhé místo s celkovým skóre -7.

V neděli tak bude hrát o své první vítězství na Symetra Tour ve své nováčkovské sezóně. Její zatím nejlepší výsledek pochází z května, kdy obsadila dělené páté místo v Severní Karolíně. Minulý týden skončila dělená osmá ve Wisconsinu.

Nyní v Michiganu, kde se hraje o 100 000 dolarů, zahrála druhé kolo o tři rány hůře něž první, přesto se posunula z děleného čtvrtého místa o dvě příčky výš a ze dvou ran ztráty na vedení je před posledním kolem jen minimální manko.

Do druhého kola navíc vstoupila dabláčem na jedničce. Smazala ho ale dvěma berdíky na trojce a na čtyřce. Na první devítce stihla ještě jedno birdie na osmičce.

Na druhé devítce zahrála už jen jedno birdie na osmnáctce, ale o to důležitější bylo, že ji před závěrečnou rundou posunulo jen jednu ránu za vedoucí Italku Silvii Cavalleri.

Do posledního kola vyjde Vlčková třetím flighu od konce ve 12:30 místního času. Její hrací partnerkou bude Kanaďanka Augusta James.

Průběžné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení