Na pátý ročník Czech Masters dorazilo 28 115 diváků

celá fotogalerie (32) » Diváci na Czech Masters

Třicetitisícová hranice zůstala i letos nepokořena, ale alespoň se mají organizátoři D+D REAL Czech Masters k čemu upínat v dalších letech. I tak dorazilo na Albatross v minulém týdnu opět více diváků, než před rokem. Bylo jich konkrétně za čtyři dny 28 115.

Především v neděli praskal Albatross doslova ve špagátech. Finálové kolo, okořeněné bojem trojnásobného major šampiona Pádraiga Harringtona o celkové vítězství, nalákalo do resortu tisíce fanoušků. 

"Jsme rádi, že jsme opět překonali loňský rekord, který byl 27 531 diváků. Je vidět, že naše divácká základna už je stabilní, a navíc stále roste," těší Pavla Poulíčka, výkonného ředitele pořádajícího Relmostu.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (32)

I podle něho je patrné, že celá akce už není pouze o golfu: "Lidé k nám chodí nejen za golfem, ale i za zábavou. Turnajová vesnička a vlastně celý resort nabízí široké vyžití pro celou rodinu, což se nám dlouhodobě vyplácí."

"Nejen turnajová vesnička od čtvrtka do neděle skutečně žije. Spokojení jsou tak i naši partneři. Věříme, že pozitivní trend bude pokračovat i v dalších letech a že brzy překonáme hranici třiceti tisíc diváků za turnajový týden," dodal Poulíček.

Vítězem pátého ročníku D+D REAL Czech Masters se stal Ital Andrea Pavan, který nakonec udolal na posledních jamkách Pádraiga Harringtona. Nejen je sledovaly tisíce fanoušků, najdete se mezi nimi v naší fotogalerii?

Fotky fanoušků z Czech Masters zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení