Paulina smazala všechny fotky DJje. Spekuluje se o rozchodu

celá fotogalerie (20) » Dustin Johnson a Paulina Gretzky

V minulých dnech se ze zámoří rozšířila vlna spekulací, že slavný pár Paulina Gretzky a Dustin Johnson se rozešel. Vydatně je přiživila sama Paulina, když si ze svého Instagramu smazala úplně všechny fotky s DJjem. Podle The Sun je za tím jiná žena, která to však popírá.

Odstranit z Instagramu všechny fotky s Johnsonem muselo Paulině zabrat spoustu času. Bylo jich tam totiž opravdu hodně. Tedy ne, že by se tam nebylo stále na co dívat. Teď jsou ale všechny pryč, což vyvolává pověsti o tom, že Gretzky a Johnson už netvoří pár.

Dcera hokejové superstar a ještě minulý týden světová jednička se dali dohromady v roce 2012. O rok později se zasnoubili. První syn Tatum se jim narodil v lednu 2015, druhý syn River v červnu 2017.

Oba se však na Instagramu i nadále sledují a Johnson si ze svého účtu nesmazal fotky, na kterých je s Paulinou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Paulina Gretzky (@paulinagretzky),

Bulvární The Sun ale přišel s informací, že mezi DJjem a Paulinou stojí jiná žena. Konkrétně devětatřicetiletá kalifornská celebrita ze sociálních sítí Yassie Safai, která měla být příčinou rozchodu. Safai to však popírá.

"Ráda bych tyto pověsti uvedla na pravou míru. Nejsem ani jsem dříve nebyla ve vztahu s Dustinem Johnsonem," uvedla na Instagramu.

"Potkala jsem ho v Sherwood Coutry Clubu, viděli jsme se tam zhruba čtyřikrát. Krátce jsem s ním mluvila ale pouze jako zapálená golfistka a členka klubu," popsala Safai, co všechno mezi ní a Johnsonem proběhlo.

"Jsem si jistá, že je to skvělý člověk, ale nejsme v blízkém vztahu. Nikdy jsem se nepotkala s Paulinou Gretzky a neznám jejich rodinu, ale opakuji, věřím, že jsou to skvělí lidé," citoval Safai server news.com.au.

"Nevěřím tomu, že tři retweety na mém Twitteru vyjadřují můj obdiv k někomu. Ano, retweetovala jsem tři tweety Dustina Johnsona na Twitteru," prozradila Safai další vzájemný kontakt na sociálních sítích.

"Nemám žádný přehled o pověstech, které se okolo nich točí. Přeju jim jen to nejlepší. Já se chci jen vrátit ke svému normálnímu životu," dodala Safai v emotivním vyjádření na Instagramu.

Na konci září bude Johnson reprezentovat USA v Paříži na Ryder Cupu, kde tvoří manželky a přítelkyně hráčů nepřehlédnutelnou součást týdne. Uvidíme, jestli mezi nimi bude i Paulina.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení