KLM Open uhranul osmiletý kluk. Vypadal i hrál jako profík

Beat The Pro na KLM Open

Největším hrdinou fanoušků prvního kola KLM Open nebyl nikdo z hvězdných hráčů, ale osmiletý Dean Janssens, který si v rámci vložené soutěže Beat The Pro ukradl celou show pro sebe svým dokonalým švihem i chováním ostříleného profesionála.

Čeští fanoušci formát Beat The Pro dobře znají s D+D REAL Czech Masters, kde si ho užívají na 16. jamce hřiště na Albatrossu. Populární je ale i na jiných turnajích European Tour, jak ukazuje toto video z probíhajícího KLM Open v Nizozemí.

Beat The Pro se letos na KLM Open zúčastnil i osmiletý Dean Janssens, který na tříparové čtrnáctce uhranul fanoušky pohledným švihem, kterým poslal míček svým driverem bezpečně na green.

Nastupující indickou hvězdu Shubhankara Sharmu sice neporazil, protože jeho míček blíže jamce neskončil, ale i tak předvedl parádní trefu, kterou fanoušci hlasitě oceňovali po celou dobu, co malý Dean kráčel po hřišti.

Díky svému precizně vyladěnému golfovému outfitu, švihu, klidné chůzi a decentnímu chování připomínal skutečného profesionála, kterým se nejspíš jednou i stane.

KLM Open je již v plném proudu a v pátek pokračuje svým druhým kolem. Po dohrání svých 36 jamek se v čele o tři rány usadil překvapivý lídr Ashun Wu z Číny.  Z největších hvězd turnaje byl v TOP 10 pouze Martin Kaymer, který na Wua ztrácel sedm ran.

Turnaj můžete sledovat až do neděle na české verzi stanice Golf Channel.

Průběžné výsledky turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení