Vlčková začala v El Doradu za +5. Čeká ji boj o cut

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková je po neúplném prvním kole dalšího turnaje Symetra Tour přesně na hranici cutu, když po 17 jamkách s průběžným skóre +5 sdílí 60. místo Murphy USA El Dorado Shoutout v Arkansasu.

Po dvou umístěních v TOP 10 Symetra Tour nedala Vlčková dvakrát v řadě cut, což ji zkomplikovalo sen probojovat se na konci sezóny na LPGA.

V El Doradu by se aspoň chtěla vrátit na úspěšnou vlnu a vylepšit si své 41. místo ve Volvik Race For The Card, což je sezónní žebříček Symetra Tour. Z něj si po sezóně zajistí deset nejlepších hráček kartu na LPGA.

Vlčková je v leaderboardu Murphy USA El Dorado Shoutout jednou z několika hráček, které nemají z prvního kola zapsaný kompletní výsledek. Po 17 jamkách je na skóre +5, když ji chybí dohrát závěrečná pětiparová osmnáctka.

V úvodu kola zahrála pět parů, než přišla první dvě bogey na šestce a sedmičce. Na desítce přišel první ze dvou dabláčů, na čtrnáctce druhý. Mezitím zahrála jediné birdie kola na jedenáctce.

Průběžný výsledek pět ran nad par vypadá nelichotivě, ale v El Doradu nejsou zrovna ideální skórovací podmínky. Pod par se dostalo v prvním kole jen devět hráček, další čtyři jsou na skóre even par. Zbytek startovního pole včetně Vlčkové je v plusových číslech.

Průběžné výsledky turnaje sledujte zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení