Woods konečně oslavil své vítězství. Přišli i Thomas a Fowler

Justin Thomas, Tiger Woods a Rickie Fowler

Tiger Woods se po dvou týdnech konečně dočkal oslavy svého 80. vítězství na PGA Tour, kterého dosáhl na závěrečném turnaji play off FedEx Cupu v Atlantě. Hned po něm nebyl čas, protože spěchal do Paříže na Ryder Cup. A po debaklu, který tam Američané utržili, zase nebyla nálada.

S napětím očekávaný Ryder Cup a jeho průběh Woodsovo vítězství v East Lake rychle odsunul do sféry historie. Navíc týden na to začalo nová sezóna PGA Tour. V rychlém sledu událostí tak Woodsův triumf najednou vypadá jako něco, co se stalo už vlastně dávno.

O to víc si možná mohl Tiger své první vítězství po pěti letech vychutnat. Korunoval jím svůj skvělý návrat po čtyřech operacích zad a vyslal tím jasný vzkaz, že je zpátky v plné síle.

"Ještě jsem ani neměl pořádně čas to všechno vstřebat. Po Ryder Cupu to ale bude jiný příběh. Podívám se zpátky a všechno to vstřebám," uvedl Woods už v Paříži poté, co po bezprostředně svém vítězství absolvoval v East Lake jen malou večeři se spoluhráči, než spolu nasedli do letadla a odletěli do Evropy.

Na víkendové oslavě už to mohl konečně roztočit. Nechyběli na ní ani někteří z jeho kamarádů z mladší generace hráčů, které však soutěživý Woods po svém návratu opět bere spíš jako soupeře.

Než se mezi nimi v následující sezóně rozhoří tuhé boje, byl čas se v Tigerově restauraci The Woods Jupiter na Floridě trochu pobavit.

Justin Thomas a Rickie Fowler si neodpustili vtípek na adresu svého hostitele, když přišli s tričkem parafrázujícím slogan prezidenta USA Donalda Trumpa s nápisem "Udělal jsem Tigera opět skvělého".

"Skvělá noc na to vzít si nové tričko. Užíváme si noc oslavující vítězství TW v Atlantě," napsal k fotografii z oslavy na Instagram Justin Thomas. "My hráči, ale hlavně golf, jsme šťastní, že tě máme zpět a zdravého, starý brachu," dal by se volně přeložit jeho příspěvek.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení