Zase spolu. Bude Moliwood na British Masters v jednom flightu?

Tommy Fleetwood a Francesco Molinari

Spárování Francesca Molinariho a Tommyho Fleetwooda dalo vzniknout jednomu z největších příběhů letošního Ryder Cupu. Po pouhých sedmi dnech odloučení se italsko-anglická dvojka opět potká na jednom hřišti v rámci British Masters.

Společně v Le Golf National trhali rekordy i všechny hvězdné Američany, kteří se jim postavili do cesty. Stali se z nich blízcí přátelé, kterým se nyní přezdívá Moliwood. Po vítězném Ryder Cupu se opět scházejí ve Walton Heath Golf Clubu v Anglii v týdnu před British Masters.

"Bylo pro nás skvělé podílet se takovým způsobem na vítězství. Byli jsme jen součástí toho všeho a po velké páteční ranní nervozitě jsme se rozjeli k momentům, které nakopli celý tým, což bylo důležité," vyprávěl Fleetwood na Alfred Dunhill Links Championship, kde v neděli skončil na děleném druhém místě.

"Stali jsme se velkými kamarády a nyní se o tom hodně mluví, což je skvělé. Myslím, že by to mělo být připomínáno. Navíc jsem šťastný za Francesca, že získal ještě vítězný bod," připomněl Fleetwood Molinariho nedělní vítězství v singlech, které definitivně zpečetilo triumf Evropy.

Společně se v Surrey potkají také s Justinem Rosem, který celý turnaj hostí, a Thorbjornem Olesenem, tedy dalšími dvěma parťáky z týmu.

Ve startovní listině je navíc i kapitán týmu Thomas Bjorn i všech pět jeho asistentů Graeme McDowell, Luke Donald, Robert Karlsson, Lee Westwood a Padraig Harrington.

Organizátorům se tak nabízí jedinečná možnost využít momentum Ryder Cupu a postavit aspoň některé z těchto hráčů do společných flightů.

Neposlat na hřiště v prvních dvou dnech společně Fleetwooda a Molinariho, by pak byl vyloženě hřích a marketingově nevyužitá příležitost. Snad ji organizátoři nepromarní.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení