První eso nové sezony PGA Tour trefil Lee, pak zahrál sněhuláka

Danny Lee eso

Safeway Open v minulém týdnu ještě radost hráče přímo na odpališti nenabídlo, ale CIMB Classic už se prvním hole-in-one nové sezony PGA Tour pochlubit může. V malajském Kuala Lumpur se o něj v prvním kole tradičního turnaje postaral Danny Lee.

Zámořská PGA Tour se po obvyklém startu v Kalifornii přesunula do Asie, kde stráví následující tři týdny. V tom příštím zavítá do Jižní Koreje na druhý ročník CJ Cupu, který loni ovládl Justin Thomas, který mimochodem v letech 2015 a 2016 vyhrál i CIMB Classic, a poté už přijde na řadu v čínské Šanghaji turnaj HSBC Champions ze série WGC.

Do CIMB Classic vstoupil Lee parádně a po třech parech potřeboval jednu jedinou ránu na tříparovou čtvrtou jamku, 128 metrů pokořil úspěšně 9-železem. I díky tomu byl po třinácti jamkách už pět ran pod parem hřiště.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 The FIRST ACE of the 2018-19 season  @dannygolf0724 with a 9-iron @cimbclassic. #LiveUnderPa

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Poté se ale dostal do obrovských problémů na čtyřparu čtrnáctky, na kterou potřeboval celkem osm ran a kvůli nepopulárnímu sněhulákovi přišel o čtyři rány. Dvě z nich si ale ještě stihl vzít zpět berdíky na 17 a 18, se skóre -3 je zatím na děleném 26. místě.

Ve vedení druhého turnaje sezony PGA Tour je po prvním kole Američan Bronson Burgoon, který zapsal skóre 63 ran (-9) a má náskok jedné rány na Austina Cooka. Justin Thomas je s mínus šesti dělený šestý.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení