Woods vs. Mickelson. Fanoušci mají smůlu, hlavně ti v Evropě

Tiger Woods a Phil Mickelson

Fanoušci, kteří doufali, že si koupí lístky a na vlastní oči uvidí souboj Tigera Woodse a Phila Mickelsona o 9 milionů dolarů, mají smůlu. Podle zámořských médii se na hřiště dostane jen malá skupina sponzorů a VIP hostů. Úplnou smůlu pak mají fanoušci v Evropě.

Ti totiž neuvidí utkání dvou legend ani v televizi. Přestože byl o vysílací práva v Evropě enormní zájem, prodána byla pouze pro americký trh. Fanoušci si ho budou moci zakoupit systémem pay-per-wiew.

To znamená, že pokud budou chtít fanoušci souboj vidět (bohužel jen v Americe), musí si ho speciálně koupit prostřednictvím platební brány.

Podle zprávy Las Vegas Review-Journal nebudou na utkání Woodse s Mickelsonem v prodeji žádné vstupenky a 23. listopadu si tak zápas v Shadow Creek v Las Vegas, který vlastní MGM Resorts International, na vlastní oči vychutná jen vybraná společnost.

Zatímco Mickelson v srpnu uvedl, že souboj se uskuteční v hlavním vysílacím čase a minimálně jeho část se bude hrát za umělého osvětlení, Las Vegas Review-Journal uvádí, že se bude hrát ve dne a "žádná část zápasu se neodehraje pod světly".

Organizátoři ještě oficiálně neoznámili, v kolik hodin přesně souboj začne. Nepotvrdili ani cenu za platbu za přímý přenos. Ví se jen, že se bude hrát den po Dni díkůvzdání.

Woods s Mickelsonem na Ryder Cupu zaznamenali bilanci 0-6. Mickelson si pak vylepšil náladu solidní hrou na Safeway Open, ale favoritem sázkových kanceláří zůstává Woods, zejména díky svému vítězství na TOUR Championship v týdnu před Ryder Cupem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení