Hrajte Golf Channel Private Tour a užijte si Czech Masters

Zbraslav

Pokud pro příští sezonu hledáte přátelskou firemní golfovou sérii na těch nejlepších českých a slovenských hřištích, která vám navíc nabídne i poklidnou atmosféru, sportovní tempo hry a báječné ceny, máme pro vás tip - již šestý ročník Golf Channel Private Tour.

Firemní série spojená s jedinou golfovou televizí u nás nabízí i v tomto roce dvě varianty. Jednu pro ty, kteří třeba nemají tolik času a chtějí hrát převážně kolem Prahy, a druhou pro větší golfové dobrodruhy, kteří rádi vyrazí za golfem dál a třeba i na víc než jeden den.

Ať už se bavíme o sérii s označením 1 nebo 2, vždy na vás čeká šest turnajů na exkluzivních českých a slovenských golfových hřištích. Maximální kapacita je přitom pouze 52 hráčů. Důvod je jediný – komornější a přátelštější atmosféra, která díky tomu panuje mezi hráči.

Ti se kromě golfových zážitků z báječných hřišť mohou těšit i na atraktivní ceny. Kromě exotického golfového zájezdu pro celkové vítěze sérií jde třeba i o účast na největších profesionálních turnajích konaných v Česku.

Ať už v roli hráče, nebo diváka!

Na ty nejlepší tak čekají třeba místa v Pro-Am turnajích na akcích Challenge Tour v Česku, nebo VIP vstupenky na vrchol české golfové sezony v podobě D+D REAL Czech Masters na Albatrossu.

"Chceme pokračovat v tradici oblíbených firemních turnajů, na které mohou naši partneři zvát své přátele nebo klienty a zároveň navazovat nová nejen byznysová přátelství," říká Edita Hanušová z Golf Channelu.

V čem je podle ní hlavní kouzlo jednotlivých turnajů? "V příjemné atmosféře a v tom, že na hráče nečekají šestihodinová martyria na golfových hřištích, ale akce, na kterých si zahrají nejen skvělý golf, ale i stráví příjemný čas mimo hřiště."

Golf Channel Private Tour 1 zavítá v příštím roce na hřiště v Kácově, na Konopišti, v Berouně, Pyšelích, Mladé Boleslavi a na Zbraslavi. Druhou sérii pak budou hostit Beroun, slovenské Penati, Kunětická Hora, Cihelny, Mariánské Lázně a Greensgate na Dýšině.

Více informací ohledně Golf Channel Private Tour 1 i 2 naleznete na stránkách golfové televize zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení