VIDEO: Krádež za bílého dne! O hole-in-one ho připravil lip out

lip out

Denny McCarthy si v posledních týdnech na nepřízeň osudu stěžovat nemůže, v neděli měl ale v Las Vegas obrovského peška. S turnajem Shriners Hospitals for Children Open se mohl rozloučit parádním esem, proti ale byla hrana jamky.

McCarthy za sebou má nováčkovskou sezonu na PGA Tour, která nedopadla vůbec podle jeho představ. Devět minutých cutů a jediné umístění v TOP 10 znamenalo, že si 25letý Američan kartu neudržel a musel o ni bojovat v rámci Web.com Tour Finals.

Závěrečné čtyři turnaje nižší zámořské sezony mu ale vyšly na výbornou. Na prvním skončil dělený pátý, na druhém devátý, na třetím třináctý a závěrečný Web.com Tour Championship dokonce vyhrál.

Kartu tak měl ve svém bagu zpátky a mohl si začít znovu plánovat sezonu na PGA Tour. Do té sice vstoupil dalším minutým cutem na Safeway Open, ale další dva turnaje už byly z jeho pohledu mnohem lepší.

V předminulém týdnu skončil dělený sedmý na Sanderson Farms Champiosnhip a v týdnu minulém ho od TOP 10 dělila jediná rána, když v Las Vegas obsadil dělenou 15. příčku. Jediná rána!

O to více ho musí mrzet, že na své předposlední jamce turnaje jen doklepával do birdie, když jeho pokus z týčka neskončil v jamce jen kvůli lip outu. Ano, i birdie vás prostě někdy může pořádně naštvat...

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení