McIlroy prodal své bývalé floridské sídlo, prodělal na něm

celá fotogalerie (25) » Dům Roryho McIlroye na prodej

Není to tak časté, ale i Rory McIlroy musí občas počítat finanční ztráty. Platí to třeba pro případ prodeje jeho bývalého luxusního floridského sídla, při kterém prodělal 250 000 dolarů, v přepočtu tedy něco přes pět milionů korun.

Alespoň to vyplývá ze zpráv serveru bizjournals.com, který informuje o tom, že McIlroy konečně prodal svou nemovitost v Palm Beach Gardens. Na trhu přitom byla už od začátku tohoto roku.

McIlroy za ni původně požadoval 12,9 milionu dolarů. V roce 2012 přitom za dům zaplatil 9,5 milionu dolarů a za vedlejší prázdný pozemek další 2,25 milionu. Počítaný výnos se ale nedostavil.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (25)

V jednu chvíli byla cena dokonce na 14,5 milionech dolarů, ale ta se musela postupně snižovat na konečných 11.5 milionu dolarů za celý areál. A to je o 250 000 dolarů méně, než za kolik McIlroy své dnes již bývalé luxusní sídlo koupil.

McIlroy se svou ženou Ericou nyní bydlí o dva kilometry dál v Bear’s Club Estate v bývalém domě Ernieho Else. Ztráta z prodeje ho ale až tak mrzet nemusí. Vždyť za poslední rok si jen na PGA Tour vydělal skoro 4,5 milionu dolarů.

Fotky bývalého McIlroyova floridského sídla zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení