Spietha čeká svatba, už vystěhoval spolubydlící

Jordan Spieth a Annie Verret

Staromládenecký život Jordanu Spiethovi definitivně končí. V tomto týdnu odehraje svůj poslední turnaj coby svobodný muž, na tom příštím už bude jeho ruku zdobit snubní prstýnek. Koncem listopadu si totiž vezme svou dlouholetou přítelkyni Annie Verret.

A musí kvůli tomu řešit spoustu věcí. Hlavní úkoly přitom měl tři – zařídit si rozlučku se svobodou, vystěhovat spolubydlící ze svého domu v Dallasu a podílet se na organizací líbánek.

Dvě věci už stihl zařídit. Ze své residence v Dallasu, která v minulosti patřila třeba Hunteru Mahanovi, už vystěhoval všechny své spolubydlící.

V posledních letech jimi byli třeba Alex Moon hrající nižší série a nováček na PGA Tour Kramer Hickok, se kterými se Spieth potkal během svého působení na University of Texas.

Nárazově pak v domě bydleli Spiethův kedík Michael Greller nebo třeba i Justin Thomas, pokud právě PGA Tour dorazila do města.

"Všichni jsou pryč, konečně po šesti letech žiji sám, alespoň na několik týdnů," prozradil Spieth v pondělí v Dallasu, když se zúčastnil akce pro MD Anderson Cancer Center.

"Užij si to, dokud můžeš," rýpl si do něho vášnivý golfista Tony Romo, který v minulosti dlouho působil jako quarterback u místních Dallas Cowboys a který se události také zúčastnil.

Spieth má také za sebou už svou rozlučku se svobodou, kterou uskutečnil koncem léta kde jinde než v Dallasu. Nyní už se tak může kromě finálních svatebních příprav soustředit na svůj třetí úkol – pomoc s líbánkami.

Kromě toho, že je nejspíše celé zaplatí, měl a má při jejich plánování poradenský hlas. Odmítl ale prozradit, kam se slavný pár vydá. "Pro mě byly přípravy svatby bez stresu, protože většinu věcí zařídila Annie. Chtěl jsem jí ale pomáhat a většinu svých povinností jsem udělal hned jak skončily turnaje FedEx Cupu," dodal Spieth.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Jordan Spieth (@jordanspieth),

Ten by však potřeboval, aby se mu vedle pohody v jeho osobním životě vrátila pohoda také na hřiště. Má za sebou totiž podprůměrnou sezonu, turnaj nevyhrál od The Open 2017 a ve světovém žebříčku klesl už na 14. příčku, jedno místo za Tigera Woodse.

Sám má přitom jasno o tom, jak bude probíhat jeho život na okruhu poté, co se ožení: "Co jsem zjistil od Roryho a ostatních je, dělat si věci po svém, jak cítím, že je to pro mě nejlepší. Nesmím kopírovat někoho, kdo na tour vychovává děti nebo cestuje se ženou. Budu dělat, co budu chtít já, nikoliv to, co dělají ostatní. Vypadá to lehce, ale ne každý to tak dělá."

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení