OBRAZEM: Úspěšná Klára Spilková se vrátila do Prahy

celá fotogalerie (35) » Klára Spilková

V pondělí se Klára Spilková vrátila ze Spojených států do Prahy, kde si v uplynulých třech týdnech vybojovala kartu na další sezonu LPGA. A už v úterý se o své bezprostřední dojmy podělila s novináři během speciální tiskové konference na pražské Kampě.

"Dala jsem si pivo, dvě, tři... Coronu, tu mám ráda," popsala s úsměvem průběh své sobotní oslavy zisku karty na LPGA přímo v Pinehurstu, kde byla ještě pouze se svým kedíkem Martinem Konečným.

Zatímco ten si to z USA zamířil na Tenerife, kde má své další golfové pracovní povinnosti, nejlepší česká golfistka vyrazila domů, kde na ni čekali její nejbližší. "Přivítali mě chlebem se sádlem a škvarky. A velkým pivem," prozradila 23letá Češka.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (35)

Spousta gratulantů dorazila také v úterý do Hergetovy cihelny na pražskou Kampu.

Byl mezi nimi třeba i Milan Hnilička, bývalý hokejový gólman, vášnivý golfista a v současnosti také vládní zmocněnec pro sport.

"Jsem ráda, že přišel. Udělal mi radost," řekla Spilková, která se domů těšila především na trochu klidu po sezoně, která pro ni už skončila. "Přítel mi už dlouho slibuje, že vyrazíme na ty nové elektrické koloběžky. Asi pojedeme na véču," nastínila své nejbližší plány.

"Teď se těším třeba na to, že si vyrazím jen tak někam projít. Užít si volno," dodala nejlepší česká golfistka, která od příští sezony najde svůj druhý domov také v Americe, když se nejspíše usadí na Floridě. Jak si ale nyní užívala svůj návrat domů do Prahy, to se podívejte v naší fotogalerii.

Fotky Kláry Spilkové po návratu do Prahy zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení