Legendy golfu tancovaly podle populární hry Fortnite

Miguel Angel Jimenez a Fortnite

Fortnite mánie už zasáhla i oblast, kterou byste čekali dost možná nejméně. Je nám jasné, že tento fenomén dnešní herní doby určitě paří spousta mladých golfistů, ale že budou oslavy z této počítačové hry předvádět legendy golfu na PGA Tour Champions?

Pokud náhodou nevíte, co Fortnite je, tak jen rychlé představení – jedná se o akční počítačovou hru, ve které se 100 hráčů vylodí na ostrově a ten, který přežije jako poslední, vyhrává.

Na začátku nemáte nic, během hry sbíráte nejrůznější zbraně a snažíte se zabíjet jednoho protihráče po druhém na území, které se postupem času neustále zmenšuje. Tomuto hernímu módu se říká Battle Royal a je dnes asi nejpopulárnější ze všech.

A právě hra Fortnite je zase nejoblíbenější z her, které tento mód nabízí. A veřejně ji hrají i hvězdy šoubyznysu, nejčastěji pak sportovci. V některých týmech, třeba celku NHL Vancouver Canucks, ji dokonce museli hráčům v jejich volnu zakázat, protože nedělali nic jiného!

Ukázky nejlepších momentů ze hry Fortnite 

Nad pokořenými soupeři nebo na konci celé hry pak můžete předvádět nejrůznější tanečky. A právě z nich si hráči na PGA Tour před posledním turnajem sezony losovali a následně je museli na drivingu předvádět.

Za nás je králem Miguel Angel Jiménez, který často podobným způsobem oslavuje své povedené rány přímo na hřišti. Neztratili se ale ani Bernhard Langer, Tim Petrovic, Paul Broadhurst, Tom Lehman, Esteban Toledo, Jerry Smith nebo Kevin Sutherland.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení