VIDEO: Úžasný trick shot baseballisty. S čím to hrál?!?

Chase d´Arnaud

Že je mezi ostatními špičkovými sportovci mnoho skvělých golfistů, je známá věc. Namátkou jsou to třeba basketbalista Steph Curry, fotbalista Harry Kane, hokejista Václav Prospal, či tenista Rafael Nadal. Ale aby někdo z nich ovládal parádní trick shoty, to jsme ještě neviděli.

Spousta skvělých hráčů golfu je mezi baseballovými profesionály, pro které je golf často ideálním odpočinkem po sezóně, ve které téměř neslezou z hřiště. Jedním z nich je i Chase d´Arnaud, který naposledy působil San Franciscu Giants.

Vzhledem k tomu, že sezóna MLB nedávno skončila, může d´Arnaud trávit na golfu spoustu času. Co ale předvádí na videu, které umístil na svůj Instagram, je naprosto neskutečná věc, totálně z jiného světa.

Jeho trick shot je na baseballistu sám o sobě úžasný, ale kde proboha vzal ten předmět, kterým ho provádí? Je to jakýsi hybrid mezi baseballovou pálkou a golfovou holí, který si nejspíše sám vyrobil.

Spodní golfovou částí své golfové pálky, či jak to nazvat, d´Arnaud nejdřív odehraje jeden ze dvou golfových míčků. To je ale jen začátek.

Druhý míček mu vyletí do vzduchu a baseballista ho dřevěnou částí svého nástroje odpálí do dálky. Nezbývá než zírat a kroutit hlavou...

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení