Šok malého fanouška. Doma na stolku našel pohár z The Open

Joshua Marshall

Jedenáctiletý golfový fanoušek ze skotského Dundee se dočkal velkého překvapení, když v úterý přišel domů a vkročil do svého dětského pokoje. Na stolku našel slavný Klaretový džbánek pro vítěze The Open, který byl skvělým doplňkem jeho již tak skvělé výzdoby.

Joshua Marshall letos navštívil s rodiči The Open v Carnoustie a byl to pro něj tak silný zážitek, že na něj chtěl mít vzpomínky neustále živé. Poprosil proto rodiče, aby mu pokoj upravili podle jeho přání a vyzdobili cennými úlovky, které si z britského majoru přivezl.

Zeď nad postelí tak má modře vymalovaný s oficiálním logem turnaje, kolem kterého má dvě cedule s podpisy hráčů, podepsanou rukavičku, svou zarámovanou vstupenku a maršálskou ceduli s nápisem "Ticho".

Když jeho maminka Laura Marshall zveřejnila fotografii pokojíku svého syna na Twitteru, opět se ukázala síla sociálních sítí. Příspěvek se stal virálním a všimli si ho i pořadatelé The Open.

Ze R&A přišla odpověď, že když jim Laura pošle detaily, uvidí, jestli jejímu synkovi nebudou moci poslat také něco do sbírky.

Laura odpověď řídícího orgánu golfu označila za "laskavé gesto" a poděkovala za skvělých 24 hodin, kdy se překvapení pro syna připravovalo.

Z R&A totiž do jejich domu poslali svůj štáb, aby natočil Joshuovo překvapení, na které malý chlapec do konce života nezapomene.

Z videa je patrné, jak velkou úctu k této slavné trofeji Joshua ve svém mladém věku má. Nejdřív se jí ani nedotkne. Až později si ji vzal do rukou, aby se s ní mohl vyfotit.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení