Hlupák ukradl hole. Policie si ho vychutnala na Facebooku

Zloděj golfových holí

Policie ve Fort Worth v Texasu ukázala pochopení, jak v dnešním světě fungují sociální sítě. Záběry z bezpečnostní kamery zachycující zloděje při krádeži golfových holí opatřila hitem ze 70. let a video dala na Facebook. Stalo se virálním a zloděj byl díky tomu identifikován za 37 minut po zveřejnění.

Kéž by tak byla Q-School v Texasu, mohl si říct po shlédnuté tohoto videa Cody Blick, kterému před několika dny ukradli hole před posledním kole kvalifikace na Web.com Tour v Arizoně. Tam zloděje ještě stále nedopadli, ve Fort Worth byla policie úspěšnější.

A způsob, jakým identifikovala zloděje, je působivý. Vzala záznam z bezpečnostní kamery domu, na kterém zloděj krade hole z otevřené garáže, když předtím vylezl z auta oknem u řidiče(?!). Hole pak strčí tím samým oknem dovnitř a proleze jím zpět za volant.

Policie záznam opatřila hitem z roku 1970 s názvem "Dukes of Hazzard" (Vévodové nebezpečí). Název písně ale předělala na přiléhavější "Doof of Hazzard" (Blbec nebezpečí).

Takto upravené video pak publikovala na Facebooku. Klip se po sociální síti virálně šířil a podle informací z profilu policejního oddělení byl zloděj díky tomu odhalen za 37 minut. Skvělá práce.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení