Mickelson s Woodsem se prý utkají i v letech 2019 a 2020!

Tiger Woods a Phil Mickelson

Jak to tak vypadá, letošní The Match, tedy souboj Phila Mickelsona a Tigera Woodse o 9 milionů dolarů nebyl pouze jednorázovou akcí. Podle informací amerického Golf Digestu by se měl prestižní souboj dvou legend amerického golfu uskutečnit znovu v letech 2019 a 2020.

Souboj Woodse s Mickelsonem byl přes všechny pochybnosti úspěšnou akcí. Přes pomalejší rozjezd nabídl napínavou golfovou podívanou na 22 jamek, po kterých slavil vítězství Lefty. A na své konto si tak připsal celou sumu, o kterou se hrálo, tedy devět milionů dolarů.

I přes obří prize money pro jednorázové klání dvou golfistů se ale celá akce podle všeho vyplatila také pořadatelům. Ti vyjádřili spokojenost všech sponzorů, kteří mohli být jako jedni z mála přímo na místě na hřišti Shadow Creek nedaleko Las Vegas a také si s oběma hráči zahráli následný Pro-Am.

A zájem projevili také golfoví fanoušci po celých Spojených státech. Podle neoficiálních informací si 23. listopadu za přenos zaplatil 19,95 dolarů skoro milion diváků, a tak nebyl ani až takový problém, že určitou sumu museli poskytovatelé internetového přenosu vrátit kvůli technickým problémům.

Podle zdrojů magazínu Golf World se navíc celá akce bude díky podpisu tříleté smlouvy opakovat i v dalších dvou letech. Zatím ale neunikly informace o tom, jestli bude ve stejném formátu a na stejném místě, nebo zda se Woods s Mickelsonem pokaždé utkají za jiných podmínek.

Jednou z možností je, že Tiger a Phil dokonce spojí síly a utkají se s dalšími dvěma vyzyvateli. To jsou ale všechno spekulace, důležité jsou informace o tom, že o komerční klání Woodse s Mickelsonem bychom neměli být ochuzeni ani v následujících dvou letech.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení