Woods vynechá Havaj. Nezlákalo ho ani první vítězství po 5 letech

Tiger Woods

Tiger Woods nezahájí rok 2019 na Havaji na Sentry Tournament of Champions. Na tradiční turnaji na Plantation Course v Kapalua Resortu mají přístup pouze šampioni z předchozí sezóny. Woods se kvalifikoval vítězstvím v East Lake, ale své právo startu nevyužije.

Woods má šanci se přihlásit až do pátku. Zatím neučinil oficiální prohlášení, ale stanice ESPN citovala „jemu blízké zdroje“, podle nichž se Tiger rozhodl akci vynechat.

Woods nehrál turnaj na ostrově Maui od roku 2005. Předtím ho vyhrál dvakrát v letech 1997 a 2000. Oprávnění ke startu má na základě svého vítězství v posledním turnaji minulé sezóny na Tour Championship. Čekalo se, zda ho využije, protože turnaj vyhrál poprvé za pět let.

Tiger nehrál už téměř měsíc od svého podniku Hero World Challenge na Bahamách, kde skončil v 18členném startovním poli předposlední. Ačkoliv nehraje, je co se týče golfu velmi aktivní.

V Austrálii si jako kapitán amerického výběru obhlédl dějiště příštího Presidents Cupu a pomohl s propagací. Zúčastnil se firemního dne svého sponzora Taylor Made v Georgii a podle ESPN pracoval také na projektu golfového hřiště v Mexiku.

Nejpravděpodobnějším místem jeho příštího startu je Farmers Insurance Open, které začíná 24. ledna v Torrey Pines, kde Woods v minulosti již osmkrát vyhrál.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení