Všechno nejlepší, staříku! Tigerovi gratulovali nejen soupeři

Tiger Woods

Tiger Woods má na konci roku vždy dvojí důvod k oslavě. Jednak samotný konec roku a o den dříve také své narozeniny. Letos už třiačtyřicáté. A že bylo co slavit. Woods má za sebou rok, ve který už ve své kariéře ani nedoufal. Za to nyní doufá, že ten další bude ještě lepší.

A protože je to Tiger Woods, gratulace se mu jen hrnuly. Poblahopřát mu neváhali ani jeho soupeři, včetně těch o dost mladších, se kterými bude, jak věříme, svádět v roce 2019 tvrdé boje o přední místa leaderboardů.

Jedním z nich byl i Justin Thomas, který si dovolil Woodse popíchnout kvůli jeho věku. Patří však mezi ty, kteří si to mohou dovolit.

"Všechno nejlepší, staříku. Velmi oceňuji naše přátelství, které jsme si mezi sebou za ty roky vytvořili. Když jsem vyrůstal, k nikomu jsem nevzhlížel víc. Všichni jsme šťastní, že jsi zpátky a zdravý," napsal Thomas na Instagram.

Ze starší generace hráčů a přátel popřál Woodsovi k narozeninám také Steve Stricker.

Gratulovat nezapomněl ani Justin Rose, který před Woodsem v posledním turnaji sezóny uhájil své vítězství ve Fed x Cupu, zatímco se Woods v East Lake dočkal svého 80. triumfu na PGA Tour.

A s velmi vtipnou gratulací přišel na Twitteru i zámořský Golf Channel. Použil k ní twitterové příspěvky od "fanoušků", kteří zpochybňovali, že Woods ještě někdy vyhraje turnaj.

"Všechno nejlepší Tigeru Woodsovi, který dokázal, že všichni tito lidé se v roce 2018 mýlili," znělo přání Golf Channelu.

A s videem jako přáním k narozeninám přišla i USGA, která v něm vyzdvihla Woodsovy kariérní úspěchy na svých turnajích. Na závěr USGA Tigerovi poradila, co by měl k narozeninám chtít, pokud by měl jenom jedno přání.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení