Ranou roku na European Tour je Pepperellovo bláznivé eso

Eddie Pepperell

Minulý rok byl pro Eddieho Pepperella přelomový. Teď vyznívá ještě lépe, protože fanoušci zvolili jeho úžasné eso z British Masters ranou roku 2018 na European Tour. Až za Pepperellem skončily památné rány Justina Thomase, Russella Knoxe nebo Justina Rose.

"Je to skvělé. British Masters pro mě bylo velkým turnajem a ta rána to celé odstartovala," reagoval Pepperell na volbu fanoušků. Jeho rána přišla na deváté jamce prvního kola za ne úplně ideálních podmínek.

"S tím větrem byla devítka těžkou jamkou po celý týden. Vybrat tu správnou hůl a dráhu míčku bylo obtížné. Trefil jsem opravdu dobrou sedmičku železo a zasáhl vlajku. Bylo to opravdu štěstí, ale od ní se to odrazilo zpět do jamky. Asi jsem nikdy neviděl tak bláznivé eso," popsal svou trefu z Walton on the Hill.

"Je pěkné skončit rok s cenou za Ránu roku. Díky všem fanouškům, kteří hlasovali," pravil vítěz British Masters, který v létě skončil na děleném šestém místě na The Open v Carnoustie.

Jeho trefa získala během třítýdenního hlasování téměř čtvrtinu všech hlasů a těsně předstihla zázračnou záchranu, kterou předvedl Renato Paratore na 72. jamce Porsche European Open.

10 nejlepších ran roku 2018 na European Tour

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení