Nevíte, jak na změny pravidel? Tohle video pomůže. A pobaví!

Video pravidla Grabštejn

O změnách v pravidlech jsme si toho všichni za poslední měsíce přečetli spoustu. A i když je nejspíše většina věcí jasná, některé nejasnosti mohou převládat. Po zhlédnutí tohoto videa, které vzniklo na Grabštejně, už ale nebudete mít pochybnosti žádné. A navíc si splníte svou potřebnou dávku smíchu na dva týdny dopředu.

Grabštejn máme rádi. Klub, který je velký především svým duchem, přichází často s báječnými nápady. A tohle je jeden z nich. 

Dalo by se říci místní patroni David "Forby" Forbelský, Michael Jon a Petr Tichý, když s prvními dvěma se můžete potkat na hřišti coby s golfovými rozhodčími, se rozhodli natočit video, které vám základní změny pravidel zábavnou formou osvětlí. Role herců se pak ujali Forbelský s Tichým.

Celý zhruba 20minutový film byl natočen a sestříhán ve stylu starých černobílých němých snímků. Vše je vysvětlováno názornými ukázkami a vtipnými titulky. Vše je navíc zasazeno do golfového příběhu.

Na film se můžete podívat na oficiálních stránkách Grabmasters, které se koná již tradičně proti velkému Masters v Augustě. Pokud jste předchozí odkaz minuli, klikněte sem. Jinak dostanete dvě trestné.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení