Fotbalisté i miláček teenagerů. Ve Wentworthu hrály celebrity

celá fotogalerie (23) » Niall Horan

Nejen sport, ale i velká společenská událost. To je prestižní turnaj European Tour BMW PGA Championship. Samotnou soutěž doprovodil ve středu ve Wentworthu tradiční Pro-Am, na kterém se vedle golfistů představily i světové celebrity.

Bývalí fotbalisté, moderátorské hvězdy nebo třeba zpěvák z u teenagerů populární skupiny One Direction a kamarád odhlášeného Roryho McIlroye Niall Horan. Ti všichni ve středu vyrazili na greeny anglického resortu, aby se spolu s profesionály bavili golfem. A doprovod měli vskutku luxusní.

Třeba s někdejšími hvězdami velkých fotbalových klubů Paulem Scholesem, Peterem Schmeichelem a Jamiem Redknappem vyrazila dobývat jamky bývalá světová jednička Luke Donald. Fotbalovou společnost měl i Francesco Molinari, jenž šel po boku Ruuda Gulita, Gianfranca Zoly nebo Glena Hoodleho. Vítěz Masters Danny Willett zase kráčel spolu s reprezentanty jiného v Británii populárního sportu, kriketu.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (23)

S celebritou ze světa kriketu Kevinem Pietersenem trávil odpoledne na hřišti i televizní moderátor Piers Morgan. Fanoušci si mohli zblízka prohlédnout hru bývalého tenisty Tima Henmana nebo mistra světa závodů formule 1 Nigela Mansella.

Součástí programu byla i charitativní soutěž dvojic v puttování, jež měla podpořit organizaci provádějící výzkum rakoviny u britských dětí. "Byla to skvělá zábava a samozřejmě i čest zahrát si s Benem, který je úřadujícím šampionem,“ rozplýval se Jamie Redknapp, někdejší hráč Liverpoolu či Tottenahamu, jenž vytvořil duo s obhájcem turnajového prvenství Korejce Byeong Hun Anem.

A přestože nervózní Redknapp míjel jeden putt za druhým, dvojice nakonec vyhrála. Pomohl jí k tomu osmiletý fotbalistův jmenovec, jenž zaskočil, když oba hráči chybovali. „To poslední to chcete, je to pokazit, což jsem udělal,“ litoval Redknapp. „Ale nemůžu mu nic vyčítat, udržel nás ve hře, než přišel druhý Jamie,“ obhajoval spoluhráče An.

Toho teď čeká složitý úkol obhájit loňský titul.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení