Kedík Justina Rose je po operaci srdce, daří se mu dobře

Mark Fulcher a Justin Rose

Justina Rose čeká v tomto týdnu druhý start v roce 2019 a znovu se bude muset obejít bez svého stálého kedíka Marka Fulchera. Před Farmers Insurance Open ale už může být v mnohem větším klidu, jeho blízký přítel má operaci srdce podle všeho zdárně za sebou.

V minulém týdnu před Desert Classic to musely být jiné nervy. V den, kdy Rose vstupoval do svého prvního turnaje v novém roce, šel totiž "Fulcher" v New Yorku pod kudlu, když mu operovali srdeční chlopeň.

Nyní o týden později už Rose mohl říct novinářům pozitivní zprávy: "Daří se mu dobře. Má svůj vlastní pokoj, což je skvělé. V nemocnici zůstane ještě týden, než se bude řešit jeho propuštění. Jeho slav se zlepšuje."

Začátek roku tak na hřišti po boku aktuální světové jedničky tráví Gareth Lord, který až do loňského rozchodu nosil dlouhá léta hole Henriku Stensonovi. Na Desert Classic to společně dotáhli na dělené 34. místo.

Kdy se Fulcher vrátí do práce, zatím není jasné. Ještě v minulém týdnu se spekulovalo o tom, že by se měl k Roseovi připojit v únoru, kdy se PGA Tour přesune ze západního pobřeží na Floridu. Jisté to však není.

"Neslyšel jsem, jaké datum by mohlo být reálné. Myslím si, že čím dříve to ale bude, tím lépe pro něho. Vím, jak je natěšený na to, aby zde mohl být, takže je pro něho těžké být mimo. Samozřejmě se na to ale musí dívat z dlouhodobého hlediska," dodal Rose.

Sám Fulcher dal jen dva dny po operaci na svůj Twitter fotku jizvy, která mu po operaci zbyla na prsou, a napsal: "Solidní jizva... Doktor David H. Adams a jeho tým byli více než neskuteční. Oprava dvojcípé chlopně je neskutečná operace. Děkuji všem za podporu." 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení