Rána ze střechy i chip z greenu. Pebble Beach baví hvězda NFL

Tony Romo

I v souběžně hraném týmovém turnaji na AT&T Pebble Beach Pro Am je k vidění skvělý golf. V pátek ukázal fanouškům velkou parádu bývalý hráč amerického fotbalu Tony Romo, který si přihrál na stopu od jamky ze střechy stanu v zázemí turnaje.

Stejně jako ve čtvrtek tak i v pátek byla autorem rány dne jedna z celebrit, které doprovázejí v Pebble Beach profesionály po celou dobu turnaje a bojují o svou trofej v týmové soutěži.

V prvním kole to byl hudebník Huey Lewis, který zahrál hole out z bunkeru na osmnáctce. Ve druhém kole předvedl naprostou parádu někdejší quarterback Dallas Cowboys Tony Romo, za kterou by se nemusel stydět ani Phil Mickelson.

Současný televizní analytik netrefil zrovna ideálně svůj drive na čtyřparové patnáctce hřiště Pebble Beach. Míček skončil na střeše stanu v turnajovém zázemí. Romo se rozhodl, že trochu pobaví diváky a vydal se za ním s wedgí.

Pak si svůj míč odtamtud přihrál na green s takovou přesností, že jeho ránu uvidíme ještě za spoustu let v upoutávkách na další ročníky. Míček dopadl těsně vedle vlajky a doklepnout ho do birdie už byla jen formalita.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This shot from @tony.romo is insane. #LiveUnderPar

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

To však od něj nebylo všechno. Romo pak ještě chipoval z greenu, protože nemohl puttovat rovnou na jamku. Green se totiž před ním zužoval, proto se rozhodl, že tuto vzdálenost překoná vzduchem. I geenkeeper byl nakonec spokojený, protože Romo svou procítěnou ranou zanechal na greenu jen minimální stopu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@tony.romo knows how to chip on the green. #LiveUnderPar

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Romo i jeho partner Jim Furyk však budou mít ještě hodně práce. I když se jim oproti prvnímu dni podařilo vystoupat o 65 míst, pořád jsou v turnaji až na děleném 53. místě.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení