Bentley slaví 100 let holemi za 365 tisíc korun. Je jich jen 100 setů

Hůl Bentley

Luxusní automobilová značka Bentley slaví 100 let od svého vzniku a v rámci oslav uvolnila do prodeje limitovanou edici 100 setů golfových holí s typickým 'béčkem' ve znaku. Zájemci ale budou muset stejně jako při koupi auta hodně provětrat peněženku, set je vyjde v přepočtu na 365 tisíc korun.

Značka Bentley do golfového businessu pronikla už před třemi lety, kdy na PGA Merchandise Show představila své golfové hole. Z výzkumu totiž automobilka zjistila, že 70 % jejích klientů jsou golfisté, a hole jsou dalším vítaným vedlejším produktem jejich prodeje.

Bentley se tak zařadila vedle luxusních golfových značek jako Honma nebo PXG. A dokonce je svou cenou mnohdy ještě převyšuje. Jen na zlatý set od Honmy, který se prodává za 75 tisíc dolarů, což je v přepočtu 1,7 milionu korun, ještě nemá.

Nicméně i limitovaná edice golfového setu Bentley za 16 tisíc dolarů (365 tisíc korun) není za hubičku.

A co může jejich nový majitel za takovou cenu čekat? Kromě dalšího příslušenství jako je bag nebo covery na hole, také sadu želez, driver fairwayové dřevo, hybrid a putter. Hole jsou vyrobené z oceli, titanu, elastomeru a hliníku.

Součástí jsou prvky odkazující k závodnímu modelu GT3. Znak Bentley je na šroubech hlavy hole a okřídlený znak také na hlavách holí u driveru dřeva hybridu i putteru a želez. Na koncích gripů najdou majitelé označení Bentley Motors, přesně tak jak ho mají auta na svých kolech.

Luxusní set si může každý vyšperkovat podle svého a dokoupit míčky s logem Bentley, deštníky, cestovní bagy, vypichovátka, markovátka, týčka, rukavice, čepice.

Kdo touží po luxusním golfovém zboží Bentley, neměl by otálet. K prodeji bude jen 100 setů.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení