Golfistka prožila noční můru, při puttování spadla do bunkeru

Bronte Law

Na letošní ISPS Handa Women's Australian Open nezapomene pouze Nelly Kordová, která nedaleko Adelaide uzavřela Korda Slam, ale také Bronte Lawová. Britka totiž během třetího kola prožila něco, co označila za noční můru každého golfisty.

Stalo se to na greenu, ale pětiputt to nebyl. A vy už z titulku tušíte, čím Lawová pobavila v Grange Golf Clubu všechny přítomné. Na osmé jamce, během soustředění se na nadcházející putt, totiž spadla do bunkeru.

Jelikož to nezachytila žádná z kamer přenášející turnaj LPGA do celého světa, musela se britská golfistka sama 'naprášit' na Twitteru. Pobavila tím spoustu fanoušků, ale i svých spoluhráček z prestižního okruhu.

"Dnes jsem prožila noční můru každého golfisty... Spadla jsem pozadu do bunkeru, když jsem četla svůj putt. Byla to fakt ta nejlepší překážka," udělala si Lawová ze sebe legraci na sociální síti.

Třiadvacetiletá golfistka ze Stockportu se okamžitě stala velmi diskutovanou osobou. Nejen fanoušky zajímalo, jak celá situace dopadla, zda Lawová následný putt proměnila, ale především, zda existuje VIDEO!

Na poslední otázku máme zatím bohužel negativní odpověď, ale nemusí být všem dnům konec. Lawová totiž přiznala, že je zde možnost, že vše někdo na kameru natočil, ale že sama záznam zatím neviděla.

"NĚKDO TO VIDEO NAJDĚTE!" křičela verzálkami na Twitteru Alison Lee, zatímco Jesica Kordová se na dálku nepokrytě smála.

"Hahaha, tohle mi dnes vylepšilo den!"

Lawová nakonec došla kolo díky čtyřem birdie a dvěma bogey za mínus dva a před finálovým kolem ztrácela na děleném šestém místě se skóre -7 na vedoucí Nelly Kordovou pět ran. Finálovou rundu ale obešla pouze v paru a obsadila dělenou patnáctou příčku.

Během nedělního kola ale ještě vše okomentovala pro televizní kamery: "Řešila jsem své věci, byla uprostřed své rutiny před ranou, zaměřovala si svůj putt a poodstoupila. Jak jsem udělala krok zpět svou levou nohou, tak se vše událo velmi rychle. Prostě se to stalo."

"Mého partnera to trochu pobavilo, bylo to nešťastné. Alespoň že jsem proměnila ten putt. Vím, že každého zajímalo, zde ten putt dám nebo ne. Nějak se mi to mezi smíchem a pláčem povedlo," prozradila Lawová.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení