McIlroy rozbrečel kluka tím, že nevyhrál. Utěšil ho po svém

Rory McIlroy

Když Rory McIlroy kráčel v neděli po 18. jamce jistý si svým druhým místem na WGC-Mexico Championship, všiml si dvou kluků, z nichž jeden ho pozoroval trochu plačtivě. Oblečený jako svůj idol oplakával, že McIlroy nevyhrál. Rory ho nenechal smutnět dlouho.

McIlroy netušil, proč malý chlapec brečí. Jeden z dobrovolníků turnaje mu však vysvětlil, že pláče proto, že Rory nevyhrál.

"To je v pohodě, i tak to byl dobrý týden," utěšoval McIlroy malého kluka, zatímco na něj volali další desítky malých golfových fanoušků za plotem.

McIlroy se tak rozhodl kromě podepsání čepic udělat ještě další gesto a pozval oba chlapce do šatny a dopřát jim tak nevšední zážitek.

Byli to mexičtí bratři Eduardo a Hector. Na první pohled bylo patrné, že jeden je fanoušek právě Roryho a druhý Rickieho Fowlera.

V šatně si pak užili nejen čas strávený se svým idolem, ale odešli s podepsanou fotografií, rukavičkou a každý dokonce i jednou botou ze stejného páru, ve kterém McIlroy finále odehrál.

Spokojený tak byl i Hector, který vzal ochotně za vděk dárky od McIlroye, ačkoliv jeho malé srdce mu bije pro jinou hvězdu. Ostatně nebylo to poprvé, co McIlroy potěšil fanouška Rickieho Fowlera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Great to enjoy the moment with you @rickiefowler

Příspěvek sdílený RORY (@rorymcilroy),

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení