Golfistka zahrála eso při teprve pátém kole v životě. Twitter šílel

Golfistka Paula Richová zahrála eso při pátém kole v životě

Zažít minuty slastného pocitu z trefeného hole in one se nepoštěstí každému. Někdo čeká marně celý život. Kdo už ale někdy slyšel o štěstí začátečníka, tuší o čem budou následující řádky. Golfistka Paula Richová zahrála eso při svém pátém kole v životě. A nechtěně nahlodala sebevědomí věčných čekatelů.

Čtvrtletník The Golfer’s Journal se na svém Twitteru ptal svých čtenářů a followerů na nejpozoruhodnější příběhy, při nichž golfisté oslavovali moment, po kterém touží celý život všichni hráči.

Nečekal dlouho. Kalifornský golfista Bill Rich pod příspěvkem zveřejnil fotografie skórkarty své ženy Pauly a momentku z nezapomenutelného kola s dovětkem: "Moje žena při pátém kole v životě. Driver na 118 yardů."

Eso zahrála golfistka na dvanácté jamce Butte Creek Country Clubu. Úderem na tříparové jamce však porušila sérii devítek ve skórkartě. 9-9-1-9-9, takové skóre zapisovala na pěti jamkách druhé devítky.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. A vesměs šlo o v dobrém slova smyslu nenávist.

"Neber si to špatně, ale tvoji ženu nenávidím," napsal jeden uživatel. "Je mi 44 let, mám handicap +2, a žádné eso jsem nezahrál," přidal se další rozmrzelý golfista. "Jsem si jistý, že tvoje žena je fajn, ale…."  V podobném duchu se nesly další a další příspěvky.

A co vy? Kolik es jste zahrály vy?

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení