VIDEO: Profík zahrál pětiputt z metru a půl, nevyhrál o ránu

Jeff Maggert

Jeff Maggert prožil na PGA Tour Champions naprosto bláznivý turnaj. Do akce Hoag Classic vstoupil kolem za 76 ran (+5), které zakončil tak trochu stěží pochopitelným pětiputtem z metru a půl. Jenže zbylá dvě kola byla úplně odlišná a jen rána mu po nich chyběla od play-off.

Maggert je velkým golfovým šampionem. Celkem si během své kariéry připsal 18 turnajových titulů, z toho tři na PGA Tour a už pět na PGA Tour Champions, a celkem si vydělal přes 20 milionů dolarů.

Něco podobného ale ve svém životě nejspíše nikdy nezažil.

První kolo se Maggertovi vůbec nepovedlo. Po sedmnácti jamkách byl kvůli jen dvěma birdie a čtyřem bogey dvě rány nad parem, ale to nemělo být všechno. Pak se totiž na posledním greenu stalo TOHLE.

Jasně, nic, co bychom my neznali, ale u profíka s tolika tituly na bagu vás to prostě zaskočí. Jenže Maggert není my, a tak se po příšerném prvním kole nepoložil a o víkendu v Newport Beach CC doslova zářil.

Ve druhém kole zahrál dva eagly a díky kolu za 63 ran (-8) byl z ničeho nic ve hře o titul. A o ten si v neděli skutečně zahrál, čisté kolo s šesti birdie ale o ránu nestačilo. Maggert skončil se skóre -9 o ránu za dvojicí Kirk Triplett, Woody Austin, ze které v play-off vzešel jako vítěz Triplett.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení