VIDEO: Tohle už naštve. DJ pálí i nalevo lépe než vy

Dustin Johnson

Znáte ten pocit, že je někdo v něčem až tak moc dobrý, že už vás to prostě štve? Ne, není to závist, jen si říkáte, jestli už to ten dotyčný náhodou trochu nepřehání. Tak takový pocit (jenom trochu), máme při sledování následujícího videa s Dustinem Johnsonem.

DJ na něm ukazuje švih, který je s největší pravděpodobností lepší než váš (i náš). Na tom by nebylo tak nic divného, to je případ drtivé většiny lidí na této planetě. Pokud by však Johnson nehrál na druhou stranu.

V takovém případě už vás to nutí zvednout obočí a lehce si zareptat, že snad nebylo potřeba někomu nadělit tolik talentu, zatímco na vás zbyla, v porovnání s ním, takové špetka. Holt ne nadarmo je DJ majitel 20 trofejí z PGA Tour a aktuální světová jednička.

Jen by s tím nemusel tolik… no ano, machrovat :)

DJ se při svém leváckém švihu nechal natočit minulý týden na své klinice, kterou vedl ve své nové Golfové škole Dustina Johnsona v Myrtle Beach v Jižní Kalifornii. Vypadá u něj naprosto lehce, přirozeně a působivě.

35letý Američan je opět ve fenomenální formě. Letos už zaznamenal dvě vítězství, po jednom na obou stranách oceánu. A s touto formou pomalu míří na letošní první major do Augusty. Masters se hraje už za měsíc.

Vzhledem k tomu, že se všeobecně říká, jak moc Augusta vyhovuje levákům, mohl by svůj první titul na nejslavnějším turnaji světa zkusit uhrát jako třeba Lefty nebo Bubba Watson na druhou stranu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení