Čejka se loučí s The Players, s kamarádem Rudou na bagu

Alex Čejka

Dost možná poslední návštěvu TPC Sawgrass v rámci slavného The Players Champiosnhip absolvuje v tomto týdnu Alex Čejka. Ten jde do turnaje s českým kedíkem, svým kamarádem Rudou, se kterým si na hřišti užívá spoustu zábavy. Na první pohled je Alex v pohodě.

Během tréninkových kol se popichovali, často se spolu sází, kam jaká rána dopadne. Vše s cílem co nejlépe se připravit na turnaj jak po herní a taktické stránce, tak po té neméně důležité psychické.

Jejich poznávacím znamením na hřišti je klasický stand bag v barvách Eintrachtu Frankfurt. A také všudypřítomná čeština, kterou mezi sebou mluví. Angličtina nebo němčina půjdou tento týden stranou.

Ve středeční tréninkové rundě se Čejka zaměřil na druhou devítku. Aby před ní nemusel čekat a nevychladl, přešel z šesté jamky rovnou na odpaliště desítky. Během kola si pak udělal také čas na české fanoušky, které osobně pozval ke sledování přímého přenosu na Golf Channelu.

"Hraji zde naposledy a už se těším na Champions Tour. Za tu dobu, co jsem na PGA Tour, se konkurence hráčů neskutečně zvedla," přiznal nám Čejka, který oslaví padesátku 2. prosince 2020. A hned v další sezoně tak bude moci vyrazit sbírat vavříny mezi veterány.

Na The Players byl nejblíže vítězství v roce 2009, kdy měl před finále v čele leaderboardu náskok pěti ran. Jenže finále mu nevyšlo, potřeboval na něj 79 ran a skončil o osm ran za Henrikem Stensonem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Throwback Tuesday @theplayerschamp #10yearchallenge #pga

Příspěvek sdílený Alex Cejka (@alexcejka.pga),

Jak se bude nejen jemu dařit v TPC Sawgrass letos, sledujte v přímých přenosech exkluzivně na Golf Channelu. Ve čtvrtek, pátek a neděli od 18:00, v sobotu pak od 19:00.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení