Zázrak nad TPC Sawgrass. Na hřišti nouzově přistál vrtulník

TPC Sawgrass

Dějiště The Players zažilo ve středu děsivou situaci. Přímo na hřišti musel nouzově přistát policejní vrtulník v situaci, kdy šlo posádce po fatálním selhání motoru o život. Nakonec pilot situaci zvládl a jako zázrakem se nikomu nic nestalo.

Helikoptéra nouzově přistála na 17. fairwayi. Nikoliv však na Stadium Course, kde se slavný turnaj hraje. Tam na sedmnáctce ani žádná fairway není, pouze proslulý ostrovní green a všude kolem něj voda.

Bezpečně usadit poškozený stroj na zem se pilotovi povedlo na sedmnáctce druhého hřiště na TPC Sawgrass Dye's Valley, které bylo naštěstí v tu chvíli kvůli The Players uzavřeno.

Helikoptéra úřadu šerifa St. Jones County monitorovala dopravní situaci v okolí, když jí pět minut před šestou odpolední místního času kriticky selhal motor ve výšce zhruba tří kilometrů nad zemí.

Dvoučlenná posádka se ocitla v bezprostředním ohrožení života, přesto dokázala s rotujícím vrtulníkem přistát v oblasti, kde neohrožovala další životy. Nikdo neutrpěl žádná vážná zranění, což považuje zástupce šerifa za zázrak. Posádka byla přesto převezena do nemocnice na pozorování.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení