Božská reklama s Woodsem a bavičem, který ho imituje

Tiger Woods a Conor Moore reklama

Conor Moore se stal v posledních měsících jedním z nejpopulárnějších lidí golfového světa. Bavičovy vtípky a trefná imitace na adresu těch nejlepších golfistů světa už neunikly ani Golf Channelu nebo firmě Bridgestone, která ho obsadila s Tigerem Woodsem do reklamy.

Bridgestone si novou reklamu na své nové nejnovější míčky nechal na týden The Players, kdy je zásah stále na začátku sezony srovnatelný s tím, který se točí kolem majorů. A do boje jde s neuvěřitelně vtipnou reklamou.

V té nejprve švihnou jak Woods, tak Moore svým driverem. Zatímco Woods se pochlubí senzační rychlostí švihu (122 mil v hodině), Moore se musí spokojit s výrazně nižší (98 mil v hodině). A už to začíná!

Tiger připomíná, že pro svůj švih využívá ty nejlepší míčky od Bridgestonu s označením Tour B XS. Moore se i přes pomalejší švih pochlubí, že hraje se stejnými míčky. Woods mu ale následně vysvětluje, že pro jeho hru jsou mnohem přívětivější ty měkčí s označením Tour B RX.

Oba vše doprovázejí skvělými grimasami, které Tiger přehrává a Moore ho následně paroduje. Na závěr se oba zasmějí poslední imitaci Woodsova "Ah, man!" A věřte nám, smát se budete i vy!

V minulém týdnu pak Moore opět vystřelil do světa své vlastní video ve spolupráci se zámořským Golf Channelem. Na paškál si vzal vítěze z Bay Hill Francesca Molinari, konkrétně jeho tradiční flegmatismus.

"Francesco, výraz ve vaší tváři hovoří za vše. Můžete vyjádřit slovy, jaké to je, vyhrát turnaj Arnolda Palmera?" ptá se imaginární novinář Moora, tedy Molinariho. "Ano, je to úžasné, neskutečné. Omlouvám se, jsem teď trochu více vzrušený... Tohle je jeden z nejšťastnějších dnů v mém životě. Vyhrát turnaj Arnolda Palmera je prostě neskutečné," říká odměřeně.

Po připomenutí na Molinariho skutečně velkých oslav birdie na závěrečné osmnáctce finálového kola pak míří poslední otázka na sebevědomí před The Players v dalším, tomto týdnu. A tady přichází to nejlepší.

"Teď na to nemyslím. Chci jet domů a sdílet tento moment s TOMMYM a dětmi. O The Players budu přemýšlet až zítra nebo v úterý, ale teď je čas na oslavy," dodá Molinari, tedy Moore a foukne do párty foukačky.

Je to boží, prostě BOŽÍ! BAVTE SE!

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení