To je pech! Woods utopil na The Players dva míčky na sedmnáctce

Tiger Woods

Tiger Woods měl za sebou skvělý úvod do druhého kola The Players. Během sedmi jamek na druhé devítce, kde začínal, zahrál tři birdie a prokousával se pořadím vzhůru. Jenže pak přišel na obávanou sedmnáctku a přišla pohroma v podobě dvou ran do vody.

Rázem byl Woods na skóre +1, protože míček dostal na tříparu do jamky až sedmou ranou a do skórkarty zapsal quadruple bogey. A přitom šlo pro něj do té doby v pátek všechno tak hladce.

První ránu z odpaliště 134 metrů dlouhé jamky zahrál Tiger nalevo za vlajku. Míček se na povrchu neudržel a odkutálel se do vody poprvé. Woods zvolil třetí ránu z drop zóny z 82 metrů a ani tentokrát míček na greenu neudržel.

Stadium Cource na TPC Sawgrass jen udiveně hučelo.

Tigerova druhá rána z drop zóny, celkově pátá, už svůj cíl zasáhla. Následovaly dva putty a odchod ze sedmnáctky se sedmičkou ve skórkartě. Na své úvodní devítce sice zasáhl všech sedm fairwayí, ale měl po ní skóre +1. Golf umí být krutý.

Woods pak dokázal zahrát na první devítce ještě čtvrté a páté birdie, a tak mu bylo slabou útěchou, že se vrátil aspoň pod par. Ve druhém kole zahrál 71 (-1), což je o ránu více, než v kole prvním.

Po dohrání mu s celkovým skóre -3 patřilo umístění ve třetí desítce, ale bylo jasné, že s většinou hráčů buď na hřišti, nebo ještě v klubovně, se bude leaderboardem propadat. Nakonec se po druhém kole našel na děleném 39. místě.

Průběžné skóre turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení