John Daly potěšil fanynku podpisem na zadek. A nás také

Fanynka Johna Dalyho

Každoroční týdenní obchodní návštěva Johna Dalyho v Augustě zavdává důvod k mnoha historkám. Zkušenost říká, že se může semlít prakticky cokoliv. I českým fanouškům dobře známý golfový bouřlivák letos doufá v klidnější průběh než loni, ale už druhý den na sebe přesto stihl upozornit.

A to docela sympaticky. Na parkovišti restaurace proslulého řetězce Hooters v Augustě, kde každý rok zaparkuje svůj obytný autobus, ze kterého prodává svůj merchandise a zdraví se s fanoušky, ho o podpis požádala lepá dívka.

Daly neváhal a podepsal se jí na místo, kam chtěla. Tím lépe pro něj, že to bylo zrovna její pozadí. Long John je ale dobrák, a tak si to nenechal pro sebe a fotku svého podpisu na jejím choulostivém místě umístil na svůj Instagram, aby potěšil také své fanoušky. Děkujeme.

 

"Všechno, co můžu říct je… Miluju svůj život," napsal do popisku.

Týden Masters ještě zdaleka není u konce, ale snad Daly letos zažije pouze takové historky, a nikoliv něco podobného jako loni v turnajový pátek, kdy do jeho zaparkovaného autobusu narazilo osobní auto řidičky, která nezvládla řízení.

Daly stál zrovna před autobusem se svou snoubenkou Annou Cladakisovou, když auto prorazilo dočasné oplocení a havarovalo. Dvojnásobný major šampion to odnesl zraněním pravého kolena. To ho však neodradilo letos přijet znovu a opět si užívat týden na Masters.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení