Masters spustilo mobilní aplikaci budoucnosti

Aplikace The Masters

Je to trochu paradox, že zrovna slavné Masters, které se tak usilovně brání moderním technologiím a chrání si své tradice, spustilo ve své oficiální mobilní aplikaci funkci, která v golfu ještě nebyla. Fanoušci jsou z ní doslova v úžasu, už ji máte nainstalovanou?

Přenosy z Masters nejsou nejdelší.

V Americe začínají až ve tři odpoledne, u nás v devět večer. Fanouškům toho tak poměrně dost uteče, než se dočkají na svých obrazovkách tradiční znělky. Nyní ale mohou sledovat prostřednictvím aplikace každou ránu každého hráče po dobu celého turnaje.

Aplikace The Masters, která běží na technologii IBM, se vyvíjí a zlepšuje každým rokem. Letos ale nabízí poměrně zásadní novinku, kterou je funkce shot tracker, ale výrazně vylepšená.

Na rozdíl od jiných podobných shot trackerů, tento vám neukáže pouze polohu míčku po každé ráně. Umožňuje se podívat na jakoukoliv ránu z jakékoliv pozice. Podívejte se, co nová aplikace umí a nabízí.

Není potřeba zmiňovat, že golfoví fanoušci si novou funkci okamžitě zamilovali a své nadšení ve velkém sdílejí na sociálních sítích.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení