Woods nadchl také Trumpa, čeká vzrušující golfový den

Donald Trump

Zatím skvělý výkon Tigera Woodse na letošním Masters nenechává chladným ani amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten se na nedělní vyvrcholení úvodního major turnaje sezony těší jako malý kluk a to nejen díky Tigerovi v popředí leaderboardu.

Woods útočí na zisk patnáctého major titulu v kariéře a už pátého zeleného saka. Před finálovým kolem ztrácí z děleného druhého místa na lídra Francesca Molinariho jen dvě rány.

Dalo by se říci, že svým letošním výkonem v Augustě zatím pobláznil celý golfový svět. Zájem o přenosy i jakékoliv zpravodajství je enormní, a i když jsou v popředí leaderboardu další zvučná jména, je jasné, že tím hlavním headlinem je Tiger. Platí to i pro Donalda Trumpa.

"Skvělá hra od Tigera Woodse na Masters. Zítra to bude velký a vzrušující den pro golf i sport. Spousta fantastických hráčů na lovu. Hodně štěstí všem," napsal Trump na Twitter.

Americký prezident je vášnivým golfistou a velkým Woodsovým fanouškem, když si spolu již několikrát, především na Floridě, zahráli.

Otázkou zůstává, zda vyvrcholení 83. ročníku Masters uvidí i čeští televizní diváci. Kvůli posunutí tee timů kvůli hrozícím bouřkám hrozí, že se Masters do programu v neděli odpoledne nedostane.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení