Další průšvih Allenbyho! Z kasina zamířil rovnou do vězení

Robert Allenby

Svými golfovými výkony na sebe v posledních letech příliš pozornost nestrhává. Mimo hřiště to je však jiná. A ne zrovna pozitivní jiná. Robert Allenby má další problém, po vypadnutí z turnaje John Deere Classic strávil víkend za mřížemi.

Letos odehrál na PGA Tour 21 turnajů, ale cutem prošel jen na dvou z nich. Jednou z toho bylo dělené 63. místo, v druhém případě skončil Australan ještě o pět příček hůře. Suma sumárum ve FedEx Cupu má Allenby pouhých 9 bodů a patří mu až 239. příčka.

Takže žádná sláva.

Po dalším nezdaru v Illinois na John Deere Classic si chtěl podle všeho zlepšit náladu v kasinu Jumer's v Rock Islandu.

Ani zde ale příliš úspěšný nebyl.

V půl třetí ráno byl zadržen kvůli výtržnictví a o hodinu a půl už seděl v místním vězení. Kauce byla nastavena na 1500 dolarů a podle zpráv zámořského Golf Channelu opustil Allenby věznici v neděli odpoledne.

Žádné další vyjádření se ještě získat nepodařilo.

Je to jen další nepříjemný příběh z Allenbyho života. Na začátku roku 2015 si měl prožít peklo na Havaji během Sony Open.

Příběh té noci se v mnoha verzích lišil, když mělo dojít na přepadení, rvačku, okradení a dokonce únos. Pravdou je, že nakonec byl jeden Havajan usvědčen z nelegálního použití Allenbyho kreditní karty a odsouzen na pět let.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení