Zní to jako proroctví. Malý Tiger se narodí v září v Dallasu

Trey Little a Denise Colemanová

Několik posledních let golfový svět vyhlížel nového Tigera Woodse, když ten starý bojoval se zraněními a osobními problémy. Marně, a tak se nakonec musel vrátit ten starý a vzít si svou vládu zpět. Teď už ale víme jistě, že Malý Tiger přijde na svět letos v září v Dallasu.

Malý s velkým M proto, že jeho otcem bude Trey Little, což v překladu znamená malý. A až se narodí, dostane na počest Woodsova letošního vítězství na Masters křestní jméno Tiger. Je to totiž ve smlouvě, kterou spolu rodiče podepsali. Sice v žertu, ale smlouva platí.

Že se letos narodí Tiger Malý, je tak jasné. Otázkou je, jestli z něj také vyroste fenomenální golfista. Šanci však určitě dostane, protože jak pětadvacetiletý otec Trey, tak i devětatřicetiletá maminka Denise Colemanová (budoucí paní Malá, jak se píše ve smlouvě) jsou vášnivými fanoušky a hráči golfu. Hlavně teda tatínek.

"Na osmnáctce jsme si uvědomili: 'Wow, ono se to opravdu stane,'" vyprávěl Trey Little tento příběh pro New York Post. Páru z Dallasu v nadšení z Tigerovy výhry pomalu docházelo, že jejich dítě se bude asi opravdu jmenovat po něm.

Trey myslel na jméno Tiger pro své dítě už mnohem dříve. Letos však s Denise zjistili, že opravdu čekají kluka. "Věděli jsme, že mu chceme dát nezvyklé jméno a oba jsme vždycky byli velcí golfoví fanoušci," vyprávěl.

"Všechno to začalo jako vtip, který se však rychle obrátil v realitu," povídal Trey, který se ve čtvrtek 11. dubna ráno, ještě předtím, než Woods vstoupil do turnaje, trochu nudil na klinice podpory růstu vlasů v Dallasu, kde s přítelkyní oba pracují.

A tak si z legrace napsal a vytiskl smlouvu, kterou pak partnerce ukázal. "Když Tiger Woods vyhraje Masters, já (otec), budu moci svého syna pojmenovat Tiger Little," stojí v dokumentu. "Smála se a podepsala."

"Když (Woods) vyhrál, byli jsme tak šťastní. Byli jsme plni emocí, ale naše reakce by byla stejná, i kdyby nebylo ve hře jméno našeho syna," povídal budoucí otec, kterému nevadí, že svého potomka pojmenuje mimo jiné po někom, kdo měl nespočítaně mimomanželských poměrů a další problémy.

"Každý, kdo ho pozorně sledoval, ví, že si osobnostně prošel velmi dlouhou cestou. Teď si váži toho, kde je," řekl Trey, který dá svému synovi pro jistotu ještě prostřední jméno Julian. To kdyby se mu náhodou jednou Tiger nelíbil. "Vždycky si bude moci říkat T. J.," smál se Little.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení