Kritik Koepky: Jako by mi celé kolo ukazoval "fakáče"

Brandel Chamblee

V posledních týdnech si nic nedarují. Jeden z nejlepších golfistů světa Brooks Koepka a komentátor Golf Channelu Brandel Chamblee jsou ve (slovní) válce, její poslední bitvu ale celkem jasně ovládl Koepka. A to díky svému senzačnímu vstupu do 101. PGA Championship.

Chamblee využije jakoukoliv příležitost, aby si do Koepky "kopnul". A někdy tak učiní i bez sebemenšího podnětu. V posledních týdnech tak kritizoval třeba jeho váhu, nebo ho úplně ignoroval ve výčtu těch, kteří by v současnosti mohli být soupeři pro Tiger Woodse.

Koepka na to tehdy reagoval pouze tím, že Chambleemu přimaloval na obliček klaunský nos. Jinak ale za sebe raději nechává mluvit své hole.

Tak jako ve čtvrtek v Bethpage.

Těžké hřiště Black naprosto pokořil, zahrál jeho nový rekord a ujal se při své obhajobě loňského vítězství vedení. A to už bylo moc i na Chambleeho, který veřejně přiznal momentální porážku.

"Už několikrát jsem byl ve svém životě vyfakován, i když ne tak často, jak si možná myslíte, ale dnes mám pocit, že mi ukazoval prostředníček čtyři a půl hodiny," řekl Chamblee během čtvrtečního večerního vysílání pořadu Golf Central Live From the PGA.

Rozhodně z toho ale špatný nebyl: "Řeknu vám, užíval jsem si to. Kromě jeho nejbližší rodiny si nemyslím, že si to kolo někdo užíval tak, jako já."

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení