DJ potají vyměnil kouče, rozchod proběhl přes SMS

Dustin Johnson a Claude Harmon III

Dustin Johnson vyměnil v posledních týdnech jednoho se svých koučů, udělal to ale tak trochu potají a podivně. Jeho dnes už bývalý trenér Claude Harmon III na všechno přišel tak trochu náhodou, a Johnson pak ještě vše ukončil přes textovou zprávu.

Claude Harmon III, syn jednoho z nejlepších golfových trenérů světa Butche Harmona, prozradil ukončení spolupráce s Johnsonem v neděli na Memorialu reportérovi zámořského Golf Channelu Toddu Lewisovi.

Vše mělo proběhnout tak, že si Harmon všiml, jak DJ trénuje během RBC Heritage a PGA Championship s Allenem Terrellem, který bývalou světovou jedničku vedl už na škole a dnes je ředitelem Dustin Johnson Golf School v Jižní Karolíně. A nově znovu trenérem Johnsona.

Když se Harmon snažil zjistit, co se děje, nedostávalo se mu odpovědi. V sobotu byla jejich spolupráce po více jak pěti letech ukončena textovkou.

Johnson v oficiálním prohlášení uvedl, že po "společném rozhodnutí bude pro Harmona nejlepší soustředit se jiným směrem". DJ bude i nadále využívat skrze video jeho otce Butche a samozřejmě Terrella.

"Mám velký respekt ke Claudovi, a to jak k lektorovi, tak příteli, a cením si všeho co udělal pro mou dosavadní kariéru," napsal Johnson. "Neoddiskutovatelně mi pomohl k dosažení mých cílů," dodal.

Johnson bude v tomto týdnu obhajovat titul na RBC Canadian Open.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení